14 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
119 000 €
298 € / m²Alicante, Redovan, Calle Juan Carlos I
Ref: 401776
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
400 m²m2 zabudowane
200 m²m2 użytkowe
400 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane400 m²
- m2 użytkowe200 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki400 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano