20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
395 000 €
1 646 € / m²Alicante, Redovan, Calle Doctor Rafael Poveda Escud
Ref: 401779
2005Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
3Łazienki
240 m²m2 zabudowane
320 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2005
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
- OgrzewanieCentralny
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki3
- m2 zabudowane240 m²
- OrientacjaZachód, Wschód, Północ, Południe
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki320 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Redovan, Calle Doctor Rafael Poveda Escud
Going to this location!Loading...