20 zdjęć

Venta de chalet independiente en Redovan, Redovan
530 000 €
922 € / m²Alicante, Redovan, Redovan
Ref: 425519
Chalet niezależnyPodkategorie
2001Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
7Sypialnie
4Łazienki
575 m²m2 zabudowane
4 800 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2001
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie7
- Łazienki4
- m2 zabudowane575 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki4 800 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Redovan, Redovan
Going to this location!Loading...