21 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
730 000 €
3 632 € / m²Alicante, Redovan, San Carlos
Ref: 463669
MieszkalnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
201 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkalny
- m2 zabudowane201 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Cel nieruchomościHotel
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Redovan, San Carlos
Going to this location!Loading...