20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
273 000 €
1 492 € / m²Alicante, Relleu, Calle Alacant s/n
Ref: 443185
Domy wiejskiePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
183 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieDomy wiejskie
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane183 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania