37 zdjęć

Venta de chalet independiente en Relleu, Relleu
184 000 €
1 227 € / m²Alicante, Relleu, Relleu
Ref: 443187
Castillo en RelleuKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
1980Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
1Łazienki
150 m²m2 zabudowane
15 515 m²Powierzchnia działki
TakDostawa energii elektrycznej
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1980
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCastillo en Relleu
- PodkategorieChalet niezależny
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki1
- m2 zabudowane150 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki15 515 m²
Base
- Dostawa energii elektrycznejTak
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania