7 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
235 000 €
282 € / m²Alicante, Relleu, Calle Evarist Manero Molla, 1
Ref: 248892
MieszkalnyPodkategorie
834 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkalny
- m2 zabudowane834 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Polecane promocje w Hiszpanii
Adres
Alicante, Relleu, Calle Evarist Manero Molla, 1
Going to this location!Loading...