40 zdjęć

Venta de chalet adosado en Ciudad Quesada , Rojales
1 499 999 €
3 513 € / m²Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, Ciudad Quesada
Ref: 441131
Casa independienteKompleks
Szeregowe domyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
4Łazienki
427 m²m2 zabudowane
2 244 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieSzeregowe domy
- Sypialnie5
- Łazienki4
- m2 zabudowane427 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki2 244 m²
Adres
Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, Ciudad Quesada
Going to this location!Loading...