16 zdjęć

Venta de chalet independiente en Calle Onda, 10, Rojales
449 500 €
4 495 € / m²Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, La Marquesa, Calle Onda, 10
Ref: 441207
Chalet niezależnyPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
100 m²m2 zabudowane
256 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane100 m²
- OrientacjaPołudnie
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki256 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, La Marquesa, Calle Onda, 10
Going to this location!Loading...