14 zdjęć

Venta de chalet independiente en Calle Onda, 10, Rojales
925 000 €
1 321 € / m²Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, La Marquesa, Calle Onda, 10
Ref: 441209
Chalet niezależnyPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
4Sypialnie
5Łazienki
700 m²m2 zabudowane
500 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki5
- m2 zabudowane700 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki500 m²
Base
- Całkowita liczba pięter3
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, La Marquesa, Calle Onda, 10
Going to this location!Loading...