17 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
212 500 €
654 € / m²Alicante, Rojales, Centrum, Calle Nuestra Señora del Rosario
Ref: 468460
Do remontuStan nieruchomości
5Sypialnie
3Łazienki
325 m²m2 zabudowane
125 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie5
- Łazienki3
- m2 zabudowane325 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki125 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Rojales, Centrum, Calle Nuestra Señora del Rosario
Going to this location!Loading...