13 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle Càceres, 8 , Rojales
335 000 €
2 792 € / m²Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, Lo Marabú, Calle Càceres, 8
Ref: 468474
Szeregowe domyPodkategorie
2014Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
120 m²m2 zabudowane
105 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2014
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane120 m²
- m2 użytkowe105 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, Lo Marabú, Calle Càceres, 8
Going to this location!Loading...