28 zdjęć

Venta de chalet adosado en AV GIJON DE, 147 , Rojales
289 000 €
2 861 € / m²Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, Lo Marabú, AV GIJON DE, 147
Ref: 468643
Szeregowe domyPodkategorie
2005Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
101 m²m2 zabudowane
221 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2005
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane101 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki221 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyD
- Emisje27 kg CO2/m² year
- Zużycie energii131 kwh/m² year
Adres
Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, Lo Marabú, AV GIJON DE, 147
Going to this location!Loading...