1 zdjęciePropiedades en venta y alquiler en España
144 000 €
1 099 € / m²Alicante, Rojales, Benimar, Calle Agata
Ref: 468667
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
131 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane131 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Rojales, Benimar, Calle Agata
Going to this location!Loading...