35 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle Costa de Garraf , Rojales
249 000 €
3 192 € / m²Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, Rojales Hills - Rosa Bungalows, Calle Costa de Garraf
Ref: 468669
Szeregowe domyPodkategorie
1985Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
1Łazienki
78 m²m2 zabudowane
76 m²m2 użytkowe
164 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1985
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- OgrzewanieElektryczny
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- Sypialnie3
- Łazienki1
- m2 zabudowane78 m²
- m2 użytkowe76 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki164 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, Rojales Hills - Rosa Bungalows, Calle Costa de Garraf
Going to this location!Loading...