25 zdjęć

Venta de chalet adosado en Calle Sierra de Maria , Rojales
160 000 €
3 019 € / m²Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, Rojales Hills - Rosa Bungalows, Calle Sierra de Maria
Ref: 473905
Szeregowe domyPodkategorie
1990Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
53 m²m2 zabudowane
87 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1990
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane53 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki87 m²
Adres
Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, Rojales Hills - Rosa Bungalows, Calle Sierra de Maria
Going to this location!Loading...