45 zdjęć

Venta de chalet independiente en Barrio La Marquesa, Rojales
199 995 €
2 778 € / m²Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, La Marquesa, Barrio La Marquesa
Ref: 497117
Vivienda en Ciudad QuesadaKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
2004Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
72 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2004
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksVivienda en Ciudad Quesada
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane72 m²
- OrientacjaPółnoc, Zachód
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, La Marquesa, Barrio La Marquesa
Going to this location!Loading...