37 zdjęć

Venta de chalet independiente en Barrio Centro de la Ciudad Quesada, Rojales
249 000 €
3 320 € / m²Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, Centro de la Ciudad Quesada, Barrio Centro de la Ciudad Quesada
Ref: 500641
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
75 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane75 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, Centro de la Ciudad Quesada, Barrio Centro de la Ciudad Quesada
Going to this location!Loading...