16 zdjęć

Venta de piso en Calle Elche, 4, Rojales
175 000 €
3 977 € / m²Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, Calle Elche, 4
Ref: 441192
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Sypialnie
1Łazienki
44 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie1
- Łazienki1
- m2 zabudowane44 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyE
- CEE EmisjaE
- Emisje33 kg CO2/m² year
- Zużycie energii194 kwh/m² year
Adres
Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, Calle Elche, 4
Going to this location!Loading...