48 zdjęć

Venta de piso en Centro, Rojales
319 500 €
3 944 € / m²Alicante, Rojales, Centrum, Centro
Ref: 468424
Casa independienteKompleks
MieszkaniaPodkategorie
2020Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
81 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2020
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane81 m²