27 zdjęć

Venta de piso en Centro, Rojales
108 000 €
1 543 € / m²Alicante, Rojales, Centrum, Centro
Ref: 468655
Casa independienteKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
70 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane70 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania