40 zdjęć

Venta de piso en Centro, Rojales
99 800 €
3 327 € / m²Alicante, Rojales, Centrum, Centro
Ref: 468661
Casa independienteKompleks
MieszkaniaPodkategorie
1980Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
1Sypialnie
1Łazienki
30 m²m2 zabudowane
25 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1980
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie1
- Łazienki1
- m2 zabudowane30 m²
- m2 użytkowe25 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyG
- CEE EmisjaG
- Emisje1234.99 kg CO2/m² year