29 zdjęć

Venta de piso en Calle A Coruña, Rojales
249 000 €
3 037 € / m²Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, Lo Marabú, Calle A Coruña
Ref: 484685
MieszkaniaPodkategorie
2014Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
82 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2014
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane82 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, Rojales, Ciudad Quesada, Lo Marabú, Calle A Coruña
Going to this location!Loading...