45 zdjęć

Venta de piso en Centro, Rojales
131 000 €
1 770 € / m²Alicante, Rojales, Centrum, Centro
Ref: 498839
Casa independienteKompleks
MieszkaniaPodkategorie
1980Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
1Piętro
2Sypialnie
1Łazienki
74 m²m2 zabudowane
63 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1980
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieMieszkania
- Piętro1
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane74 m²
- m2 użytkowe63 m²