17 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
119 000 €
930 € / m²Alicante, Salinas, Calle la rambla, 69
Ref: 423640
1950Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
1Łazienki
128 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1950
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- Sypialnie5
- Łazienki1
- m2 zabudowane128 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Całkowita liczba pięter2
Adres
Alicante, Salinas, Calle la rambla, 69
Going to this location!Loading...