20 zdjęć

Venta de chalet independiente en Salinas, Salinas
120 000 €
795 € / m²Alicante, Salinas, Salinas
Ref: 454111
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
151 m²m2 zabudowane
OliwkiUprawy
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane151 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- UprawyOliwki
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania