2 zdjęciaPropiedades en venta y alquiler en España
39 000 €
173 € / m²Alicante, Salinas, Calle Nicaragua, 5
Ref: 320917
Lokale handlowePodkategorie
Do remontuStan nieruchomości
225 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDo remontu
Dane nieruchomości
- PodkategorieLokale handlowe
- m2 zabudowane225 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Do remontu
Adres
Alicante, Salinas, Calle Nicaragua, 5
Going to this location!Loading...