20 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
435 000 €
3 042 € / m²Alicante, San Fulgencio, CL GRECO EL-PG 11
Ref: 402218
2022Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
143 m²m2 zabudowane
226 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2022
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
- OgrzewanieCentralny
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane143 m²
- OrientacjaZachód, Południe
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki226 m²
Adres
Alicante, San Fulgencio, CL GRECO EL-PG 11
Going to this location!Loading...