40 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
199 000 €
2 261 € / m²Alicante, San Fulgencio, San Fulgencio
Ref: 402244
Casa independienteKompleks
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
2Łazienki
88 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane88 m²
- OrientacjaZachód
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania