20 zdjęć

Venta de chalet independiente en Calle Berruguete, San Fulgencio
1 650 000 €
2 750 € / m²Alicante, San Fulgencio, Calle Berruguete
Ref: 425784
Chalet niezależnyPodkategorie
2021Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
4Łazienki
600 m²m2 zabudowane
243 m²m2 użytkowe
600 m²Powierzchnia działki
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2021
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki4
- m2 zabudowane600 m²
- m2 użytkowe243 m²
- OrientacjaWschód, Północ, Południe
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
- SytuacjaZ najemcami
Powierzchnie
- Powierzchnia działki600 m²
Adres
Alicante, San Fulgencio, Calle Berruguete
Going to this location!Loading...