60 zdjęć

Venta de chalet independiente en San Fulgencio, San Fulgencio
1 500 000 €
3 319 € / m²Alicante, San Fulgencio, San Fulgencio
Ref: 468699
Casa independienteKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
2021Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
5Łazienki
452 m²m2 zabudowane
399 m²m2 użytkowe
826 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2021
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieChalet niezależny
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie5
- Łazienki5
- m2 zabudowane452 m²
- m2 użytkowe399 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki826 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyB
- Emisje7 kg CO2/m² year
- Zużycie energii32.01 kwh/m² year