60 zdjęć

Venta de chalet adosado en San Fulgencio , San Fulgencio
196 000 €
2 178 € / m²Alicante, San Fulgencio, San Fulgencio
Ref: 468717
Casa independienteKompleks
Szeregowe domyPodkategorie
1998Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
3Łazienki
90 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1998
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieSzeregowe domy
- Typ kuchniOsobna kuchnia
- Sypialnie2
- Łazienki3
- m2 zabudowane90 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania