39 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
235 900 €
3 744 € / m²Alicante, San Fulgencio, San Fulgencio
Ref: 478369
Casa independienteKompleks
2017Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
63 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2017
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane63 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania