54 zdjęcia

Venta de chalet independiente en San Fulgencio, San Fulgencio
356 000 €
2 405 € / m²Alicante, San Fulgencio, San Fulgencio
Ref: 480498
Casa independienteKompleks
Chalet niezależnyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
148 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- PodkategorieChalet niezależny
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane148 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania