57 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
169 900 €
2 697 € / m²Alicante, San Fulgencio, San Fulgencio
Ref: 485518
Casa independienteKompleks
Dobry stanStan nieruchomości
2Sypialnie
1Łazienki
63 m²m2 zabudowane
60 m²m2 użytkowe
207 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- Sypialnie2
- Łazienki1
- m2 zabudowane63 m²
- m2 użytkowe60 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki207 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano