50 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
158 900 €
1 589 € / m²Alicante, San Fulgencio, San Fulgencio
Ref: 485647
Casa independienteKompleks
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
100 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane100 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania