45 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
305 000 €
3 315 € / m²Alicante, San Fulgencio, San Fulgencio
Ref: 496902
Casa independienteKompleks
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
92 m²m2 zabudowane
168 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane92 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Powierzchnie
- Powierzchnia działki168 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, San Fulgencio, San Fulgencio
Going to this location!Loading...