44 zdjęcia

Propiedades en venta y alquiler en España
249 000 €
1 346 € / m²Alicante, San Fulgencio, Calle Andorra
Ref: 497656
Dobry stanStan nieruchomości
3Sypialnie
2Łazienki
185 m²m2 zabudowane
153 m²m2 użytkowe
223 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane185 m²
- m2 użytkowe153 m²
- OrientacjaPółnoc, Południe, Wschód, Zachód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki223 m²