24 zdjęcia

Propiedades en venta y alquiler en España
400 000 €
533 € / m²Alicante, San Fulgencio, San Fulgencio
Ref: 321336
Casa independienteKompleks
Dobry stanStan nieruchomości
750 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- KompleksCasa independiente
- m2 zabudowane750 m²