50 zdjęć

Venta de chalet adosado en Paseo Palmeras , San Isidro
325 000 €
829 € / m²Alicante, San Isidro, Paseo Palmeras
Ref: 498424
Szeregowe domyPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
5Sypialnie
3Łazienki
392 m²m2 zabudowane
68 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieSzeregowe domy
- Sypialnie5
- Łazienki3
- m2 zabudowane392 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki68 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano