33 zdjęcia

Propiedades en venta y alquiler en España
472 500 €
2 363 € / m²Alicante, San Juan de Alicante, Centrum, Calle els Oms los Olmos
Ref: 496581
1986Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
4Sypialnie
3Łazienki
200 m²m2 zabudowane
170 m²m2 użytkowe
250 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1986
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie4
- Łazienki3
- m2 zabudowane200 m²
- m2 użytkowe170 m²
- OrientacjaPołudnie, Wschód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki250 m²
Base
- Całkowita liczba pięter3
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, San Juan de Alicante, Centrum, Calle els Oms los Olmos
Going to this location!Loading...