33 zdjęcia

Propiedades en venta y alquiler en España
579 900 €
1 526 € / m²Alicante, San Juan de Alicante, Nowy Nazaret - Frank Espinós, Benimagrel s/n
Ref: 463755
MieszkalnyPodkategorie
1987Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
380 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1987
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkalny
- m2 zabudowane380 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Polecane promocje w Hiszpanii
Udogodnienia
Stan
- Dobry stan
Adres
Alicante, San Juan de Alicante, Nowy Nazaret - Frank Espinós, Benimagrel s/n
Going to this location!Loading...