20 zdjęć

Venta de piso en Calle Dean D. Antonio Sala, 9, San Juan de Alicante
295 000 €
3 430 € / m²Alicante, San Juan de Alicante, Centrum, Calle Dean D. Antonio Sala, 9
Ref: 407271
MieszkaniaPodkategorie
2025Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
2Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
86 m²m2 zabudowane
67 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania2025
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- OgrzewanieCentralny
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro2
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane86 m²
- m2 użytkowe67 m²
- OrientacjaWschód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyC
- CEE EmisjaNieruchomości
- Emisje8 kg CO2/m² year
- Zużycie energii48 kwh/m² year
Adres
Alicante, San Juan de Alicante, Centrum, Calle Dean D. Antonio Sala, 9
Going to this location!Loading...