20 zdjęć

Venta de piso en Pasaje de Soro, 4, San Juan de Alicante
299 000 €
2 492 € / m²Alicante, San Juan de Alicante, Centrum, Pasaje de Soro, 4
Ref: 453165
MieszkaniaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
3Piętro
4Sypialnie
2Łazienki
120 m²m2 zabudowane
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Pamięć o Jakości
- Stolarka wewnętrznaWbudowane szafy
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro3
- Sypialnie4
- Łazienki2
- m2 zabudowane120 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
- Rozkład okienZewnętrzny
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, San Juan de Alicante, Centrum, Pasaje de Soro, 4
Going to this location!Loading...