3 zdjęciaVenta de piso en Calle Quijote, 14, San Juan de Alicante
290 000 €
2 990 € / m²Alicante, San Juan de Alicante, Centrum, Calle Quijote, 14
Ref: 462537
Terral 2 San JuanKompleks
MieszkaniaPodkategorie
Nowa budowaStan nieruchomości
2Sypialnie
2Łazienki
97 m²m2 zabudowane
ZewnętrznyRozkład okien
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościNowa budowa
Dane nieruchomości
- KompleksTerral 2 San Juan
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie2
- Łazienki2
- m2 zabudowane97 m²
- Rodzaj nieruchomościNowa budowa
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, San Juan de Alicante, Centrum, Calle Quijote, 14
Going to this location!Loading...