19 zdjęć

Venta de estudio en Centro, San Juan de Alicante
169 900 €
3 776 € / m²Alicante, San Juan de Alicante, Centrum, Centro
Ref: 486531
KawalerkaPodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
1Łazienki
45 m²m2 zabudowane
39 m²m2 użytkowe
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieKawalerka
- GarażWliczone w cenę
- Łazienki1
- m2 zabudowane45 m²
- m2 użytkowe39 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, San Juan de Alicante, Centrum, Centro
Going to this location!Loading...