24 zdjęcia

Venta de ático en Calle Cervantes, San Juan de Alicante
280 000 €
2 617 € / m²Alicante, San Juan de Alicante, Centrum, Calle Cervantes
Ref: 498242
PenthousePodkategorie
Dobry stanStan nieruchomości
4Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
107 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategoriePenthouse
- GarażWliczone w cenę
- Piętro4
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane107 m²
- OrientacjaPółnoc, Wschód
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Base
Certyfikat energetyczny
- Certyfikat energetycznyD
- Emisje17.19 kg CO2/m² year
- Zużycie energii11.41 kwh/m² year
Adres
Alicante, San Juan de Alicante, Centrum, Calle Cervantes
Going to this location!Loading...