22 zdjęcia

Venta de piso en Piso en Rambla de la Libertad, 1, Centro, San Juan de Alicante, San Juan de Alicante
331 000 €
2 904 € / m²Alicante, San Juan de Alicante, Centrum, Piso en Rambla de la Libertad, 1, Centro, San Juan de Alicante
Ref: 510445
MieszkaniaPodkategorie
4Piętro
3Sypialnie
2Łazienki
114 m²m2 zabudowane
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Dane nieruchomości
- PodkategorieMieszkania
- GarażWliczone w cenę
- Piętro4
- Sypialnie3
- Łazienki2
- m2 zabudowane114 m²
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoW trakcie załatwiania
Adres
Alicante, San Juan de Alicante, Centrum, Piso en Rambla de la Libertad, 1, Centro, San Juan de Alicante
Going to this location!Loading...