9 zdjęć

Propiedades en venta y alquiler en España
875 000 €
6 481 € / m²Alicante, San Miguel de Salinas
Ref: 359978
W ofercie znajdują się nowoczesne wille o powierzchni od 135 m² do 197 m², wyposażone w 3 do 4 sypialni oraz 3 łazienki. Przemyślane rozwiązania obejmują otwartą kuchnię połączoną z przestronnym salonem-jadalnią. Każda willa posiada taras, solarium, prywatny ogród z basenem oraz wjazd dla pojazdów, zapewniając pełną wygodę i prywatność. Ceny nieruchomości mieszczą się w przedziale od 630 000 € do 1 250 000 €.
Wszystkie budynki w tym prestiżowym kompleksie są wznoszone z wysokiej jakości materiałów przy użyciu zaawansowanych technologii, które gwarantują komfort i wygodę. Główny zamysł architektów to harmonijne połączenie człowieka z naturą, co czyni tę lokalizację idealną dla miłośników spokoju i pięknych widoków.
San Miguel de Salinas to urocze miasto położone w regionie Wspólnoty Walenckiej, w południowej części prowincji Alicante. Miejscowość oferuje mieszkańcom bliskość do plaż Orihuela Costa, które znajdują się zaledwie 7 kilometrów dalej. Otoczenie obfituje w pola golfowe oraz największe centrum handlowe w okolicy, gdzie znajdują się liczne usługi, w tym bary, restauracje, sklepy odzieżowe i supermarkety. Bardzo dobra komunikacja gwarantuje szybki dojazd do lotniska w Alicante w 30 minut, a lotnisko Murcia - Corvera oddalone jest o 1 godzinę jazdy autem.
Dla agentów i agencji
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rodzaj nieruchomościWolny
- FazaFase 2
- Dostawa od zakupullave en mano
Dane nieruchomości
- KompleksBellavista Villas
- PodkategorieWille
- Typ kuchniKuchnia amerykańska
- Nazwa19B Lea
- Piętro1
- Sypialnie4
- Łazienki2