20 zdjęć

Venta de finca rústica en Camino Aniorte s/n , San Miguel de Salinas
1 489 999 €
3 582 € / m²Alicante, San Miguel de Salinas, Camino Aniorte s/n
Ref: 402351
Finca rústicaPodkategorie
1990Rok oddania
Dobry stanStan nieruchomości
6Sypialnie
5Łazienki
416 m²m2 zabudowane
13 000 m²Powierzchnia działki
Te informacje zostały uzyskane ze źródeł publicznych i mogą nie być aktualne. Nie reprezentują one powiązania z deweloperem.
Informacje o projekcie / Stan budowy
- Rok oddania1990
- Stan nieruchomościDobry stan
Dane nieruchomości
- PodkategorieFinca rústica
- GarażWliczone w cenę
- Sypialnie6
- Łazienki5
- m2 zabudowane416 m²
- OrientacjaZachód, Południe
- Rodzaj nieruchomościZ drugiej ręki
Powierzchnie
- Powierzchnia działki13 000 m²
Base
Certyfikat energetyczny
- Stan certyfikatu energetycznegoNie wskazano
Adres
Alicante, San Miguel de Salinas, Camino Aniorte s/n
Going to this location!Loading...